O nas

 

SZANOWNI PAŃSTWO,

 

BIURO AMBIT TOUR
Zostało założone w 2011 roku, a jego właścicielka, Jadwiga Jasica-Statkowska, absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Warnie – kierunek – ekonomia turystyki, ma 30-letnie doświadczenie w branży turystycznej, zdobyte w takich biurach jak krakowski Almatur i Logostour. Jest także pilotem i przewodnikiem po Krakowie, członkiem Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych. Za swą działalność i profesjonalizm została wyróżniona m.in.  Dyplomem Marszałka Województwa Małopolskiego i Medalem Honoris Gratia Prezydenta Miasta Krakowa.

 

Biuro jest członkiem Krakowskiej Izby Turystyki i Izby Turystyki Rzeczypospolitej Polskiej. Ambit Tour został wpisany do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem Z/3/2016. Posiada Gwarancję Ubezpieczeniową dla Touroperatorów w AXA Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A. ważną do 11.01.2021.

 

Specjalnością biura są wyjazdy do Bułgarii, organizowane w oparciu o transport lotniczy. Proponujemy pobyty w światowej sławy kurortach czarnomorskich – Złotych Piaskach i Św.Konstantynie i Elenie oraz najpiękniejszym naszym zdaniem kompleksie – Albenie.

 

DLACZEGO ALBENA?
Ten czarnomorski kurort nie jest tak znany jak najpopularniejsze – Złote Piaski czy Słoneczny Brzeg. W odróżnieniu od tych mocno reklamowanych i niestety zatłoczonych kompleksów,  Albena, dzięki położeniu w otulinie Parku Narodowego Bałtata, objęta została programem Natura 2000. Zachowała więc swój niepowtarzalny charakter i co najważniejsze – szeroką, 7 kilometrową, piaszczystą plażę i gęstą zieleń parków, lasów, kwiatowych rabat. Albena to kurort bezpieczny i spokojny, idealny dla osób pragnących wypocząć oraz poprawić swoją kondycję i zdrowie. Albena preferowana jest przez osoby starsze i rodziny z dziećmi. Dodatkową atrakcją kurortu jest otwarty w sierpniu 2014 roku Aquapark. Nasi goście w hotelach: Ralitsa Aqua Club 4*, Ralitsa Superior 3* oraz Vita Park 3* - mogą korzystać z bezpłatnych, nielimitowanych wejściówek do Aquaparku. 

 

DLACZEGO Z NAMI?
Oferujemy Państwu kompleksowy program. Wygodną podróż samolotem charterowym z Katowic lub Warszawy, a po niespełna 2-godzinnym locie transfer autokarem do odległej o ok.30 km od warneńskiego lotniska Albeny w towarzystwie lokalnego pilota lub rezydenta, pobyt w starannie wybranych hotelach, oferujących najwyższą jakość i najszerszy zakres usług, ubezpieczenie, pozwalające na uzyskanie w razie konieczności bezpłatnej opieki medycznej w działającej 24 godziny na dobę prywatnej poliklinice w Albenie, bezpłatny serwis plażowy (leżaki, parasole, bar), możliwość korzystania z różnorodnych zajęć sportowych i wieczornych przedstawień, opiekę polskojęzycznego rezydenta, służącego pomocą we wszelkich – drobnych i poważnych sprawach. Wybierając naszą ofertę wybierają Państwo „wczasy bez portfela”. Opłata za wakacje zawiera wszystkie usługi i na miejscu nie są wymagane już żadne dopłaty (z wyjątkiem fakultatywnych wycieczek oraz indywidualnych zakupów). 

 


GWARANTUJEMY UDANY WYPOCZYNEK

Formularz kontaktowy

Pozostało znaków:  1500