Korzystanie z serwisu

 

1. Właścicielem serwisu internetowego www.ambittour.pl („Serwis”) znajdującego się pod adresem URL http://www.ambittour.pl jest Jadwiga Jasica - Statkowska AMBIT TOUR („Ambit Tour”), z siedzibą w Krakowie, kod pocztowy 31-153, ul. Wileńska 9/113, wpisane do rejestru organizatorów turystyki i pośredników turystycznych nr Z/3/2016 Marszałka Województwa Małopolskiego, NIP: 945-123-36-04, Regon: 121625491.

2. Opublikowane w Serwisie materiały, informacje i ceny mają wyłącznie charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Ambit Tour dokłada wszelkich starań aby treści prezentowane w Serwisie były aktualne i pozbawione uchybień oraz błędów, jednak ich wystąpienie nie stanowi podstawy do roszczeń ze strony Użytkowników.

3. Ambit Tour zastrzega sobie prawo do możliwości zmiany zawartości Serwisu bez powiadomienia Użytkowników i w każdej chwili, poprzez modyfikację treści istniejących stron lub ich wyłączenie i/lub dołączenie nowych.

4. Ambit Tour nie bierze odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia wynikłe podczas przeglądania zawartości Serwisu.

5. Ambit Tour  nie bierze odpowiedzialności za wszelkie zdarzenia wynikłe podczas przeglądania zawartości stron internetowych zewnętrznych, do których Użytkownicy zostali przekierowani za pośrednictwem odwołań (linków) umieszczonych w Serwisie.

6. Ambit Tour  nie udziela żadnych gwarancji co do dostępności Serwisu, która może być ograniczona lub przerwana w dowolnej chwili bez powiadamiania Użytkowników, co nie może być podstawą do roszczeń.

7. Mapy umieszczone w Serwisie przedstawiają przybliżone położenie hoteli. Ambit Tour  nie bierze odpowiedzialności za określenie dokładnego położenia danego punktu na mapie.